KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12732113

nr 1273 2113

Elis Ã…slund

(1872-1956), Sverige

Oljemålning, Putti, Signerad, Daterad 1920-21. Olja på pannå, 49x103 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:02:46

31/8 21:55:47 1      100 kr
1/9 18:02:59 2      Vinnande bud

Elis Ã…slund

Läs mer om Elis Ã…slund